Ar kovotojui reikalingas geras fizinis pasiruošimas?

    Geras fizinis pasiruošimas - privalumas, bet reikėtų nepamiršti, kad priklausomai nuo poreikių ir užsibrėžto tikslo, fizinio pasiruošimo programos gali būti labai įvairios ir stipriai skirtis viena nuo kitos (pvz., bėgikui tikrai nėra prasmės treniruotis pagal graikų-romėnų imtynininkų sistemą, o imtynininkai nekreips dėmesio į tai, ką daro bėgikai).

   Visos SAVIGYNA.LT pateikiamos programos visų pirma skirtos užsiiminėjantiems kovine savigyna (arba tiems, kuriems reikalingas visapusiškas, aukštas, ir pastovus fizinio pasiruošimo lygis).

   Prieš pereinant prie fizinio pasiruošimo programų, norėtųsi pabrėžti vieną labai svarbų dalyką - pastangos "užpumpuoti" raumenis vien tam, kad atėjus vasarai juos būtų galima išnešti į paplūdimį, beprasmiškas ir kvailas užsiėmimas. Tiems, kurie treniruojasi turėdami tokį tikslą, siūlyčiau susirasti gerą kultūrizmo trenerį, kurio prižiūrimi pasieksite norimų rezultatų. O tiems, kurie treniruojasi siekdami padidinti raumenų jėgą, greitį, ištvermę, koordinaciją ir daro viską, kad jų kūnas taptų visapusiškai funkcionalus, linkiu visokeriopos sėkmės ir kantrybės!